piątek, 15 stycznia 2016

Foremki Marthy Stewart

Dzisiaj chciałabym Was zachęcić do zabawy z foremkami Marthy Stewart. Dzięki nim z masy plastycznej możecie stworzyć niepowtarzalne ozdoby do kartek, albumów, notesów itp.  

 

Silikonowe foremki są bardzo wygodne w użyciu. Gotowe ozdoby  wyjmuje się z nich bez problemu. W zestawach dostępnych w sklepie znajdziecie 4 foremki, 5 kolorów masy plastycznej (biały, brązowy, żółty, czerwony, niebieski), niezbędne przyrządy do pracy oraz taśmę florystyczną i druciki florystyczne do wykonania kwiatów. Dołączona instrukcja z pewnością  pomoże Wam  jeśli będziecie chcieli łączyć kolory.  Jak dla mnie główną zaletą masy plastycznej Marthy Stewart jest to, że zastyga na powietrzu i nie trzeba jej suszyć  w piekarniku.Po zakończeniu pracy otwarte opakowanie masy plastycznej przechowuję w szczelnie zamkniętym pojemniku, choć zdarza mi się to rzadko. Lubię zrobić sobie „zapasy” ozdób z białej masy. W każdej chwili mogę je w dowolny sposób ozdobić np. tuszem lub brokatem. Takie gotowe ozdoby przechowuję czasami bardzo długo, a masa nie zmienia koloru i co ważne nie kruszy się. Gotowe ozdoby mocuję  na moich pracach za pomocą kleju Magic.
Jako inspirację w ramach DT PaperConcept przygotowałam kartkę ślubną ozdobioną ramką i kwiatami z białej masy plastycznej Marthy Stewart.
Do jej wykonania wykorzystałam następujące produkty:
– nożyczki


 Pozdrawiam:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz